Citroën DS4
1.6 THP So Chic 1e Eigenaar|Trekhaak|Clima|Cruise|PDC V+A|KEtting vv in 2022|Goed Onderhouden|N.A.P|APK tot 10-2026
Direct kopen, basisprijs: € 7.949,-
Direct kopen, basisprijs
€ 7.949,-
LEASEPRIJS: € 131,01 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.589,80 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Citroën DS4 |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.6 THP So Chic 1e Eigenaar|Trekhaak|Clima|Cruise|PDC V+A|KEtting vv in 2022|Goed Onderhouden|N.A.P|APK tot 10-2026 |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 4 augustus 2011 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 108.145 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 6 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 131,01 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 7.949,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | 29-RVH-9 |
| Motorinhoud: | 1.598 cc |
| Vermogen: | 115 kw / 157 pk |
| Laadvermogen: | 536 kg |
| Gewicht: | 1.259 kg |
| Wielbasis: | 261 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.795 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 679 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.650 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- 17" Canberra met bandenreparatiekit
- Metallic lak
- trekhaak
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- buitenspiegels verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- extra getint glas
- mistlampen voor
- regensensor
- Infotainment
- boordcomputer
- buitentemperatuurmeter
- radio-CD/MP3 speler
- Interieur & Comfort
- airco (automatisch)
- Leer Claudia Mistral Mono Tone
- achterbank in delen neerklapbaar
- armsteun achter
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- binnenspiegel automatisch dimmend
- cruise control
- elektrische ramen voor
- lederen stuurwiel
- lederen versnellingspook
- lendesteunen (verstelbaar)
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- voorstoel(en) met massagefunctie
- Veiligheid
- dodehoek detectie
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- parkeer assistent
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
- Overig
- 1e Eigenaar
- 2 Sleutels
- Airco
- Climate Control
- Cruise Control
- Leder bekleding
- N.A.P. Aanwezig
- Nationale Auto Pas
- Nederlandse Auto
- Onderhoud boekjes
- Pack Detection
- Parkeer Sensoren Achter
- Parkeer Sensoren Voor
- RDW-leges
- Trekhaak